N20X28X04
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
25 varianter
Valgt variant:
N20X28X04
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
20 mm
Diameter outer
28 mm
H
4 mm
Material
Syntetisk gummi
Pressure max.
150 bar
Temperature max.
+100 °C
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Measure sketch
U-manchet.
Others has been looking for
Piston seal
Piston seal
Partnumber:
UN14X22X06
Package size:
Min. order quantity is:
1 pcs
Partnumber:
UN28X40X10
Min. order quantity is:
NI60X75X12
U-cuff in Polyurethane, NI, inner diameter <50 mm
NI45X65X10