N20X26X06
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
25 varianter
Utvald variant:
N20X26X06
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
20 mm
Diameter udvendig
26 mm
H
6 mm
Materiale
Syntetisk gummi
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
150 bar