MF1003P10NB
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
MF1003P10NB
Filterelement - MPF - 10my nominel
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter hål
40 mm
Diameter utv.
70 mm
Filtrering
Nominel
Filtreringsgrad
10 my
Flödeshastighet nominell LMin
224 lpm
Längd
220 mm
Modell kod
MF1003P10NBP01
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
10 bar