Højtryksfilterelement - FHP - 25my absolut - HP0652-A25-A-N
Artikelnummer:
HP0652A25AN
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Brand Name
MP Filtri
Diameter hole
25 mm
Diameter outer
47 mm
Filtration
Absolut
Filtration degree
25 my
Flow rate nominal LMin
82 lpm
Model code
HP0652-A25-A-N
Pressure max.
20 bar
Sealing material
NBR
Temperature max.
+110 °C
Temperature min.
-25 °C
Total length
120 mm