M31004022250
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
M31004022250
HMA3 100 1440rpm 2,2kW 4 pol B5/250 IE3,sort 230/400V 50Hz
Tillbehör (1)
Fødder til M100 (sæt m/skr) IE2/IE3
Partnumber:
B3-M100
Specifications
Dimensions and shipping
Aksel diameter
28 mm
Aksel notgang
8,0 mm
Akseltype
Cylindrisk
Antal motor poler
4
Bolt afstand
215 mm
Diameter bolthul
14,5 mm
Diameter flange
250 mm
Effekt
2.2 kW
Effekt
3 Hk
Effektivitetsklasse
IE3
Isoleringsklasse
IP 55
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
100L IEC
Reces
180,0 mm
Rotationshastighed ved 50 Hz
1460 rpm
Spænding
230, 400 V
Strømtype
AC
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
12,00 Kg
Net weight
12,00 Kg
Country of origin
DNK
Intrastat code
Product information
HMA3 100 1440rpm 2,2kW 4 pol B5/250 IE3,sort 230/400V 50Hz IP55