M30906110200
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
M30906110200
HMA3 90 960 rpm 1.1 Kw 6 pol B3/B5/200 IE3 sort 230/400V 50H
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal motor poler
6
Axel diameter
24 mm
Axel kilspår
8,0 mm
Axeltyp
Cylindrisk
Bultavstånd
165 mm
Diameter bulthål
12,0 mm
Diameter fläns
200 mm
Effekt
1.1 kW
Effekt
1.5 Hk
Effektivitetsklass
IE3
Isoleringsklass
IP 55
Montagetyp
B3/B5
Motor byggstorlek
90L IEC
Reces
130,0 mm
Rotationshastighet vid 50 Hz
960 rpm
Spänning
230, 400 V