M30804075120
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
M30804075120
HMA3 80 1400 rpm 0.75 Kw 4 pol B14/120 IE3 sort 230/400V 50H
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal motor poler
4
Axel diameter
19 mm
Axel kilspår
6,0 mm
Axeltyp
Cylindrisk
Bultavstånd
100 mm
Diameter fläns
120 mm
Effekt
0.75 kW
Effekt
1 Hk
Effektivitetsklass
IE3
Isoleringsklass
IP 55
Montagetyp
B14A
Motor byggstorlek
80 IEC
Reces
80,0 mm
Rotationshastighet vid 50 Hz
1440 rpm
Spänning
230, 400 V
Ström
AC
Tillverkningsmaterial
Aluminium
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
11,00 Kg
Nettovikt
11,00 Kg
Ursprungsland
DNK
Intrastat artikelkod
Produktinformation
HMA3 80 1400 rpm 0.75 Kw 4 pol B14/120 IE3 sort 230/400V 50Hz IP55