M30804075200
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
M30804075200
HMA3 080 1420rpm 0,75kW 4 pol B5/200 IE3,sort 230/400V 50Hz
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Aksel diameter
19 mm
Aksel notgang
6,0 mm
Akseltype
Cylindrisk
Antal motor poler
4
Bolt afstand
165 mm
Diameter bolthul
12,0 mm
Diameter flange
200 mm
Effekt
0.75 kW
Effekt
1 Hk
Effektivitetsklasse
IE3
Isoleringsklasse
IP 55
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
80 IEC
Reces
130,0 mm
Rotationshastighed ved 50 Hz
1440 rpm
Spænding
230, 400 V
Strømtype
AC
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
12,00 Kg
Nettovikt
12,00 Kg
Ursprungsland
DNK
Intrastat artikelkod
Produktinformation
HMA3 080 1420rpm 0,75kW 4 pol B5/200 IE3,sort 230/400V 50Hz IP55
Länkar
Produktpræsentation
Produktpræsentation
Others has been looking for
HMA3 132 1460 rpm 5.5Kw 4 pol B5/300 IE3 black 230/400V