M31004300250
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
3 varianter
Valgt variant:
M31004300250
HMA3 100 1400 rpm 3.0 Kw 4 pol B5/250 IE3 sort 230/400V 50Hz
Accessories (1)
Fødder til M100 (sæt m/skr) IE2/IE3
Artikelnummer:
B3-M100
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Aksel diameter
28 mm
Aksel notgang
8,0 mm
Akseltype
Cylindrisk
Antal motor poler
4
Bolt afstand
215 mm
Diameter bolthul
14,5 mm
Diameter flange
250 mm
Effekt
3 kW
Effekt
4 Hk
Effektivitetsklasse
IE3
Isoleringsklasse
IP 55
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
100L IEC
Reces
180,0 mm
Rotationshastighed ved 50 Hz
1460 rpm
Spænding
230, 400 V
Strømtype
AC
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
32,00 Kg
Nettovikt
32,00 Kg
Ursprungsland
DNK
Intrastat artikelkod
Produktinformation
HMA3 100 1400 rpm 3.0 Kw 4 pol B5/250 IE3 sort 230/400V 50Hz IP55