M30904150200
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
M30904150200
HMA3 90 1400 rpm 1.5 Kw 4 pol B5/200 IE3 sort 230/400V 50Hz
Tilbehør (1)
Fødder til M90L (sæt m/skr) IE2/IE3
Varenummer:
B3-M90L
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Aksel diameter
24 mm
Aksel notgang
8,0 mm
Akseltype
Cylindrisk
Antal motor poler
4
Bolt afstand
165 mm
Diameter bolthul
12,0 mm
Diameter flange
200 mm
Effekt
1.5 kW
Effekt
2 Hk
Effektivitetsklasse
IE3
Isoleringsklasse
IP 55
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
90L IEC
Reces
130,0 mm
Rotationshastighed ved 50 Hz
1450 rpm
Spænding
230, 400 V
Strømtype
AC
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
22,00 Kg
Netto vægt
22,00 Kg
Oprindelsesland
DNK
Intrastat varekode
Produkt information
HMA3 90 1400 rpm 1.5 Kw 4 pol B5/200 IE3 sort 230/400V 50Hz IP55
Links
Produktpræsentation
Produktpræsentation
Andre kigger på
BK2 2,2KW 24V DC motor
BK2 2,2KW 24V DC motor
Varenummer:
K114080
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
3 kW elmotor 12V blæserkølet (Ny model)
12MA42THSWA
HMA2 90 1400 rpm 1,5 Kw 4 pol B5/200 IE2,sort 230/400V
M0904150200
FS2 4,0KW 24V DC motor
FS2 4,0KW 24V DC motor
K5097773
CI2 3,0KW 24V DC motor
CI2 3,0KW 24V DC motor
Motor PH6T 80 2.3KW-S3
Motor PH6T 80 2.3KW-S3
BS2 2,2KW 24V DC motor
BS2 2,2KW 24V DC motor
HMA3 132 1440rpm 7.5kW 4 pol B5/300 IE3 sort 3x400/690V
M31324075301
DS2 1,5KW 24V DC motor
DS2 1,5KW 24V DC motor
HMA3 90L 1400 rpm 1.5 Kw 4 pol B14/140 IE3 sort 230/400V
HMA2 100 1400 rpm 2,2 Kw 4 pol B5/250 IE2,sort 230/400V
2,2 kW 3000rpm B5/200 alu.L 1x230 V 50Hz IP55
HMC3 160 1470rpm 15,0kW 4 pol B5/350 IE3, sort 400/690V 50Hz
HMC3 160 1470rpm 11.0 kW 4 pol B5/350 IE3 sort 400/690V
HMA3 80 1400 rpm 0.75 Kw 4 pol B14/120 IE3 sort 230/400V 50H
DS1 1,3KW 12V DC motor
DS1 1,3KW 12V DC motor
HG2 1.0KW 24V DC motor u/kabel
HG2 1.0KW 24V DC motor u/kabel
HMA3 112 900rpm 2,2kW 6 pol B5/250 IE3,sort 230/400V 50Hz IP
MF1 0,4KW 12V DC motor
MF1 0,4KW 12V DC motor