M1004300160
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
M1004300160
HMA2 100 1400 rpm ,3,0Kw 4 pol B14/160 IE2,sort 230/400V
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bolts spacing
130 mm
Current type
AC
Diameter flange
160 mm
Efficiency class
IE2
Insulation class
IP 55
Material
Aluminium
Motor size
100L IEC
Mountingtype
B14A
Number of motor poles
4
Power
3 kW
Power
4 Hp
Recess
110,0 mm
Rotational speed at 50 Hz
1440 rpm
Shaft diameter
28 mm
Shaft keyway
8,0 mm
Shaft type
Cylindrisk
Voltage
230, 400 V
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
28,00 Kg
Netto vægt
28,00 Kg
Oprindelsesland
DNK
Intrastat varekode
Produkt information
HMA2 100 1400 rpm ,3,0Kw 4 pol B14/160 IE2,sort 230/400V 50Hz IP55