Oliestandsglas - 76mm/M12 - LVA10-T-A-P-M12
Artikelnummer:
LVA10TAPM12
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Længde
114 mm
Model kode
LVA10-T-A-P-M12
Montagehulsafstand
76 mm
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tilspændingsmoment
10 Nm
Tryk maks.
1 bar
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,13 Kg
Nettovikt
0,13 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod