Oliestandsglas - 76mm/M10 - LVA10-T-A-P-M10
Artikelnummer:
LVA10TAPM10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Längd
114 mm
Modell kod
LVA10-T-A-P-M10
Monteringshålavstånd
76 mm
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
1 bar
Åtdragning moment
10 Nm
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,13 Kg
Nettovikt
0,13 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod