TA80FL10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
TA80FL10
Påfyldningsfilter - 10my
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bolte
6
Boltcirkel
73 mm
Diameter flange
83 mm
Diameter hul
51 mm
Diameter si
50 mm
Flow luft nominelt
550 lpm
Luftfilter finhed
10 my
Model kode
TA80-B-10-B-0-0-1-P01
Montering
Bolt
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
Kork
Si højde
80 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
1.5 bar