Oliestandsglas - 76mm/M10 - LVA10-T-A-P-M10
…
Read more
Partnumber:
LVA10TAPM10
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
LVA10TAPM10
Oliestandsglas - 76mm/M10
Specifications
Dimensions and shipping
Længde
114 mm
Model kode
LVA10-T-A-P-M10
Montagehulsafstand
76 mm
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tilspændingsmoment
10 Nm
Tryk maks.
1 bar
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,13 Kg
Net weight
0,13 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
HGTA 110L complete steel tank without lid (LBH)736x585x443 p
Partnumber:
HGTA645KR00
Min. order quantity is:
1 pcs
Alu-tank With plug
Alu-tank With plug
CP75A
HGTA050KR00
Magnet 50x19x4,9
Magnet 50x19x4,9
X90
Visual oil level indicator - 254mm/M12 - Stainless
LVA30M12/71
Level Glass with level indicat Without thermometer l2=127 MM
SNK127V0012
CP10
Visual oil level indicator - 254mm/M12