SNK254VCT112
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
9 variants
Chosen variant:
SNK254VCT112
Oliestandglas m/niveauvagt N/O med termometer (T1) L2=254mm
Specifications
Dimensions and shipping
Kontaktfunktion
Normalt åben
Montagehulsafstand
254 mm
Mærke navn
Stauff
Pakningsmateriale
FKM/FPM (Viton®)
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
8 Nm
Tryk maks.
2 bar
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,36 Kg
Net weight
0,36 Kg
Country of origin
DEU
Intrastat code
Product information
Kontakt slutter ved lav væskestand
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
HGTA 110L complete steel tank without lid (LBH)736x585x443 p
Partnumber:
HGTA645KR00
Partnumber:
HGTA050KR00
Magnet 50x19x4,9
Magnet 50x19x4,9
X90
Alu-tank With plug
Alu-tank With plug
CP75A
Visual oil level indicator - 254mm/M12
LVK30AM12
Level Glass with level indicat Without thermometer l2=127 MM
SNK127V0012
Oil level glasses - circular
Oil level glasses - circular
SM12
LVA30TAPM12
Visual oil level indicator - 254mm/M10
LVA30TAPM10
Seal for alu-tank CP75
Seal for alu-tank CP75
GCP75A
CP10
Visual oil level indicator - 254mm/M12 - Stainless