KR-27X32X2.0
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
46 variants
Valgt variant:
KR-27X32X2.0
Kobberskive 3/4"
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
27 mm
Diameter outer
32 mm
Fits on metric thread
M27
Fits to BSP thread
G 3/4
Height
2 mm
Material
Kobber
Material thickness
2 mm
Standard DIN
DIN 7603A
Temperature max.
+300 °C
Temperature min.
-100 °C