KR-21X26X1.5
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
46 variants
Chosen variant:
KR-21X26X1.5
Kobberskive 1/2"
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
21 mm
Diameter udvendig
26 mm
Højde
1.5 mm
Materiale
Kobber
Materialetykkelse
1.5 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Passer til BSP gevind
G 1/2
Passer til UNF gevind
13/16-16
Standard DIN
DIN 7603A
Temperatur maks.
+300 °C
Temperatur min.
-100 °C