HFR2S0400250500
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Diameter indvendig cylinder
40 mm
Diameter stang
25 mm
Diameter udvendig
50 mm
Diameter øje
20.25 mm
E
G 3/8 BSP
Indbygningsmål
670 mm
Model kode
HFR2S0400250500
Mærke navn
Contarini Leopold
Overfladebehandling
Ubehandlet
Slaglængde
500 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde cylinder
50 mm
Øjebredde top
40 mm