FXRSW38SR112WD
Package size:
1 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
10 variants
Chosen variant:
FXRSW38SR112WD
Banjo - ø38S x 1.1/2" BSP med WD tætning NBR
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
D1
38 mm
Diameter rør
38 mm
Dimension i
22 mm
Gevind udvendig
G 1.1/2 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
57 mm
L1
72 mm
L2
41 mm
L3
80 mm
L4
40,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-RSW-38SR-WD-B-W3
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
65 mm
S2
55 mm
S3
60 mm
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T1
G 1.1/2 BSP
Tryk maks.
250 bar
Vinkel
90 °
d2
55,9 mm
i
22 mm
Pakke str.
Stregkode
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Produkt datablad
Ofte købt sammen med
Reduktion - 1.1/2" BSP x 3/4" BSP indv - WD pakning
Varenummer:
RI11/2WD3/4
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
Reduktion - 1.1/2" BSP x 1" BSP indv - WD pakning
Varenummer:
RI11/2WD1
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
Reduktion - 2" BSP x 1.1/2" BSP indv - WD pakning
RI2WD11/2
Reduktion - 1.1/2" BSP x 3/8" BSP indv - WD pakning
RI11/2WD3/8
Reduktion - 1" BSP x 1.1/2" BSP indv - WD pakning
RI1WD11/2
Reduktion - 1.1/2" BSP x 1/2" BSP indv - WD pakning
RI11/2WD1/2
Reduktion - 1.1/2" BSP x 1.1/4" BSP indv - WD pakning
RI11/2WD11/4
Reduktion - 3/4" BSP x 1.1/2" BSP indv - WD pakning
RI3/4WD11/2
Indstik 1.1/2" - M52x2 oml. 42L 90°
P2442RO52B90
Reduktion - 3/4" BSP x 3/8" BSP indv - WD pakning
RI3/4WD3/8
Reduktion - 1/2" BSP x 3/8" BSP indv - WD pakning
RI1/2WD3/8
Reduktion - 1/2" BSP x 1/4" BSP indv - WD pakning
RI1/2WD1/4
Reduktion - 1" BSP x 1/2" BSP indv - WD pakning
RI1WD1/2
Reduktion - 3/8" BSP x 1/2" BSP indv - WD pakning
RI3/8WD1/2
Reduktion - 1.1/4" BSP x 3/4" BSP indv - WD pakning
RI11/4WD3/4
Reduktion - 1/4" BSP x 1/2" BSP indv - WD pakning
RI1/4WD1/2
Reduktion - 1/4" BSP x 3/8" BSP indv - WD pakning
RI1/4WD3/8
Reduktion - 1.1/4" BSP x 1.1/2" BSP indv - WD pakning
RI11/4WD11/2
Reduktion - 3/4" BSP x 1 BSP indv - WD pakning
RI3/4WD1
Reduktion - 1" BSP x 3/4" BSP indv - WD pakning
RI1WD3/4
Reduktion - 3/4" BSP x 1/2" BSP indv - WD pakning
RI3/4WD1/2
Reduktion - 1/2" BSP x 1/8" BSP indv - WD pakning
RI1/2WD1/8
Reduktion - 3/8" BSP x 1/8" BSP indv - WD pakning
RI3/8WD1/8
Reduktion - 1" BSP x 3/8" BSP indv - WD pakning