FXRSW15LR12DK
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
FXRSW15LR12DK
Banjo - ø15L x 1/2" BSP med DK tætning
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
15 mm
Gevind udvendig
G 1/2 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
27 mm
L1
35 mm
L2
21 mm
L3
43 mm
L4
19,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-RSW-15LR-DK-B-W3
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
30 mm
S2
27 mm
S3
27 mm
Serie
L
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 1/2 BSP
Tryk maks.
400 bar
Vinkel
90 °
d1
15 mm
d2
26 mm