BFE15RL/OAX
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
BFE15RL/OAX
Vinkel indskruning 45° stilbar - ø15L x 1/2" BSP
Tillbehör (1)
Skärring 15L
Partnumber:
DPR15L
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
15 mm
Gänga utv.
G 1/2 BSP
Gänga utv. metrisk
M22x1,5
Modell kod
XBFE15RLOAZN
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar