FXRSW12LR14WD
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
FXRSW12LR14WD
Banjo - ø12L x 1/4" BSP med WD tætning NBR
Accessories (4)
Dobbelt skærering - ø12L
Artikelnummer:
FIDS12LS
Omløber - ø12L - M18x1.5
Artikelnummer:
FIM12L
Dobbelt skærering WDDS - ø12L/S - pakning
FIWDDS12LS
M12L nut ø12 M18x1,5
M12L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
12 mm
Dimension i
10 mm
Gevind udvendig
G 1/4 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
22 mm
L1
31 mm
L2
15 mm
L3
30,7 mm
L4
15,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
22 mm
S2
19 mm
S3
22 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T1
G 1/4 BSP
Tryk maks.
400 bar
Vinkel
90 °
d1
12 mm
d2
18,8 mm
i
10 mm