AI10LR1/4X
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
42 varianter
Utvald variant:
AI10LR1/4X
Påskruning - ø10L x 1/4" BSP indv
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
10 mm
Gevind indvendig
G 1/4 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
XAI10LR14ZN
Mærke navn
Gates Tube Fittings GmbH
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
2.5
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
315 bar