FXGE10LM14
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
18 varianter
Valgt variant:
FXGE10LM14
Indskruning - ø10L x M14x1.5
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
10 mm
Dimension i
12 mm
Gevind T
M14x1,5
Gevind udvendig metrisk
M14x1,5
L
30 mm
L1
38 mm
L2
11 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-GE-10LM-W3
Mærke navn
Stauff
S1
19 mm
S2
19 mm
Serie
L
Tilspændingsmoment
70 Nm
Tryk maks.
400 bar
Vinkel
0 °
d1
10 mm
d2
7 mm
i
12 mm