FXGE06LN14
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
FXGE06LN14
Indskruning - ø6L x 1/4" NPT
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
D1
6 mm
D2
4 mm
Diameter rør
6 mm
Dimension i
15.5 mm
Gevind T
1/4 NPT
Gevind udvendig
1/4 NPT
L
30 mm
L1
38 mm
L2
23 mm
Model kode
FI-GE-06L1/4N-W3
S1
17 mm
S2
14 mm
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
315 bar
i
15,5 mm