DKE-1631/2-X12-DC Atos magnetventil Cetop5
Osanumero:
DKE1631/2-G
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
Sensor-/aktuatorkabel - DIN A / Hirschmann - 3.0 meter
Artikelnummer: 1434992
Plastmøtrik DKE-ventil med 22x1.5 gevind
Artikelnummer: SET3-M200027
12Vdc magnetspole DKE 36w.
Artikelnummer: SPCAE12DC
Aktivering
Magnetspole, Manuel nødbetjening
Antal veje/positioner
4/2
Beskyttelsesklasse
IP 65
Flow Nominel
150 lpm
Forureningsgrad maks.
20/18/15 - ISO 4406
Model kode
DKE-1631/2-X12-DC
Mærke navn
Atos
NG ISO-størrelse
NG10
Olieviskositet anbefalet
15 - 100 cSt
Spænding
12 V
Standard ISO
ISO 4401
Stiktype
DIN EN 175301-803 Form A
Strømtype
DC
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tilspændingsmoment
15 Nm
Tryk T maks.
210 bar
Tryk maks.
350 bar