DKE-1711-X24-DC Atos magnetventil Cetop5
Osanumero:
DKE1711-H
Pakkauskoko:
1 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
Sensor-/actuator cable - SAC-3P- 3.0-PUR/A-1L-Z
Osanumero: 1434992
Plastmøtrik DKE-ventil med 22x1.5 gevind
Osanumero: SET3-M200027
24Vdc magnetspole DKE 36w
Osanumero: SPCAE24DC
Aktivering
Magnetspole, Manuel nødbetjening
Antal veje/positioner
4/3
Beskyttelsesklasse
IP 65
Flow Nominel
150 lpm
Forureningsgrad maks.
20/18/15 - ISO 4406
Model kode
DKE-1711-X24-DC
Mærke navn
Atos
NG ISO-størrelse
NG10
Olieviskositet anbefalet
15 - 100 cSt
Spænding
24 V
Standard ISO
ISO 4401
Stiktype
DIN EN 175301-803 Form A
Strømtype
DC
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tilspændingsmoment
15 Nm
Tryk T maks.
210 bar
Tryk maks.
350 bar