DKE-1714-X220-AC Atos magnetventil Cetop5
…
Read more
Partnumber:
DKE1714-C
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
5 variants
Chosen variant:
DKE1714-C
Reservdelar (1)
DIN-stik m/ensretter 1,0 amp VDR S53209NR051
Varenummer:
MPM132-09NI
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Aktivering
Magnetspole, Manuel nødbetjening
Antal veje/positioner
4/3
Beskyttelsesklasse
IP 65
Flow Nominel
150 lpm
Forureningsgrad maks.
20/18/15 - ISO 4406
Model kode
DKE-1714-X220-AC
Mærke navn
Atos
NG ISO-størrelse
NG10
Olieviskositet anbefalet
15 - 100 cSt
Spænding
230 V
Standard ISO
ISO 4401
Stiktype
DIN EN 175301-803 Form A
Strømtype
AC
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tilspændingsmoment
15 Nm
Tryk T maks.
160 bar
Tryk maks.
350 bar
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
6,04 Kg
Netto vægt
6,04 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Tekniske data
Andre kigger på
Trykskifteventil NG10 20-40lpm Indb. trykbegr.ventil 220 bar