DHE-0630/2A-X24DC Atos magnetventil Cetop3
Artikelnummer:
DHE0630/2A-H
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Sensor-/aktuatorkabel - DIN A / Hirschmann - 3.0 meter
Artikelnummer: 1434992
M05x030 DS bolt indv.6kt 12.9 DIN912
Artikelnummer: 9123705030
Black DIN-connector A 2-pin
Artikelnummer: C28200N0R
12Vdc coil DHE
Artikelnummer: COE12DC
Plastmøtrik M18x1 DHE ventil
Artikelnummer: 6-OE-1011116
Antal veje/positioner
4/2
Forureningsgrad maks.
20/18/15 - ISO 4406
Model kode
DHE-0630/2A-X24DC
Spænding
24 V
Temperatur maks.
+60 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tilspændingsmoment
8 Nm
Tryk T maks.
210 bar
Tryk maks.
350 bar