4CAV602500
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
4CAV602500
CD kabel, 2500mm. Walvoil
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bøjningsradius
150 mm
Gevind 1 metrisk
M6
Gevind 2 metrisk
M16x1,5
Kabellængde
2.5 m
Model kode
4CAV602500
Mærke navn
Walvoil
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,72 Kg
Netto vægt
0,72 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
CD kabel, 2500mm. Walvoil
Andre kigger på
CD cable, 2000mm. Walvoil
CD cable, 2000mm. Walvoil
Varenummer:
4CAV602000
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
CD cable, 3000mm. Walvoil
CD cable, 3000mm. Walvoil
Varenummer:
4CAV603000
Min. bestillingsenhed er:
CD cable, 1500mm. Walvoil
CD cable, 1500mm. Walvoil
CD cable, 1250mm. Walvoil
CD cable, 1250mm. Walvoil
Cable directional valve Walvoil
CD cable, 3500mm. Walvoil
CD cable, 3500mm. Walvoil
CD cable, 1750mm. Walvoil
CD cable, 1750mm. Walvoil
CD cable, 1000mm. Walvoil
CD cable, 1000mm. Walvoil