3RGB1X56
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
3RGB1X56
Vinkelflange 1" BSP - (3) Boltcirkel 56mm
Reservedele (1)
O-ring 90S
Artikelnummer:
29.75X3.53S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bolte
3
Bolt dimension
M10x30 mm
Boltcirkel
56 mm
Gevind indvendig
G 1 BSP
I
56 mm
Materiale
Stål
Mærke navn
Hydraspecma
O-ring
29,75X3,53S mm
Overfladebehandling
Hvidforzinket
Pakningsmateriale
NBR
Shore
90
Tryk maks.
315 bar
Vinkel
90 °
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,58 Kg
Nettovikt
0,58 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss