XSWVE10SR
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
XSWVE10SR
Banjoadapter 10S, Utv-R 3/8''
Accessories (2)
Skärring 10LS
Partnumber:
DPR10LS
Mutter 10L (M16x1.5)
Partnumber:
M10L
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
10 mm
Dimension i
9 mm
Gänga utv.
G 3/8 BSP
L
23,5 mm
L1
32 mm
L2
16 mm
L3
32 mm
L4
15 mm
Märke namn
Stauff
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
22 mm
S2
22 mm
S3
22 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
2.5
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T
G 3/8 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
10 mm
d2
22 mm
i
9 mm