XDGWEV18LRED
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
XDGWEV18LRED
Svivelbanjo 18L - G1/2'' ED
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
18 mm
Gevind udvendig
G 1/2 BSP
Materiale
Stål
Model kode
FI-DGWE-18LR-WD-B-W66
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nickel
Pakningsmateriale
NBR
Serie
L
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
160 bar
Vinkel
90 °
Package size
Barcode
433736
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Artikel datablad
Others has been looking for
Svirvel 3/8* BSP 150 bar Hydraulik 100 rpm. 35 ltr. AI
Partnumber:
9100-06-SY
Swivel 3/8 BSP 400 bar Hydr. Male x female elbow
Partnumber:
60 st
Swivel 2 BSP 50 bar Hydraulics 60 rpm
Svivel 90, Utv/Utv-BSPP 1/2'' (Paketartikel)
SZ90-P08M-P08M
Svivel 90° Inv/Utv-G1.1/4'', Syrafast
9100-20-SY
Swivel 1 BSP 300 bar Hydr. Male x female elbow