TSLK30127PPG
Förpackningsstorlek:
20 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
TSLK30127PPG
Rörklamma Ø12.7mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal bultar
2
Bredd
30.5 mm
D1
12,7 mm
DIN storlek
1
Diameter rör
12,7 mm
Färg
Grön
Grupp Stauff
3S
H
32 mm
L1
55 mm
L2
33 mm
Modell kod
3012.7-PP-H
Märke namn
Stauff
S
0,6 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
Pakke str.
20 par
Stregkode
212996
Brutto vægt
0,06 Kg
Netto vægt
0,06 Kg
Oprindelsesland
DEU
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Rörhållare i tung serie av polypropen (standard).
Temperaturområde: -30 ° till + 90 ° C.
Färg: Grön.
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
Rörklamma Ø65mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Partnumber:
TSLK6065PP
Package size:
Min. order quantity is:
1 par
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Partnumber:
TSLK3012PPG
Package size:
Svetsplatta 37.8-70mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL6S
20 st
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen