SP5334PPGIS
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
28 variants
Chosen variant:
SP5334PPGIS
Rörklamma Komplett Ø33.4mm DIN3015 Lätta Serien Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
2
B
32 mm
DIN storlek
5
Diameter rör
33,4 mm
Dimension F
70 mm
E
71 mm
Färg
Grön
G
30 mm
Grupp Stauff
5
H
30 mm
Märke namn
Stauff
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen, Stål
Typ
Profilerad
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Åtdragning moment
8 Nm