SILR45-22
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
35 varianter
Utvald variant:
SILR45-22
Kylarslang Silikon 45°
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Anvendelsesområde
Glykol, Vatten
Diameter indvendig
22 mm
Farve
Blå
Længde
152 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Standard SAE
SAE J20 R1
Temperatur maks.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C