RSGU1-25-25
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
25 st
SE ANDRE VARIANTER
144 varianter
Valgt variant:
RSGU1-25-25
GUMMIKLAMMER 1-25-25
Specifications
Dimensions and shipping
Bredde
25 mm
Diameter bolthul
10,0 mm
Diameter indvendig
25 mm
Materiale
Stål
Materialekvalitet
1,0935
Mærke navn
Norma
Overfladebehandling
Zink coating (CR III)
Pakningsmateriale
EPDM
Package size
Barcode
316685
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Product information
GUMMIKLAMMER 1-25-25
Data sheet
Andra tittar på
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1