RSGU1-14-12
Förpackningsstorlek:
500 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-14-12
Gummiklammer, 14mm, B=12, För M5
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
5,0 mm
Diameter inner
14 mm
Material
Stål
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Surface treatment
Zink coating (CR III)
Width
12 mm
Package size
500 st
Barcode
164601
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Produktkatalog
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1