PU-12/8-100M-B
Förpackningsstorlek:
100 m
Minsta beställningskvantitet:
1 m
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
PU-12/8-100M-B
Polyuretanrör PU, 12/8, Blå 100m på bobin
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Böjningsradie
35 mm
Diameter inv.
8 mm
Diameter utv.
12 mm
Färg
Blå
Modell kod
PUES 1208 AZ
Märke namn
DM174/EC1935
Temperatur max.
+60 °C
Temperatur min.
0 °C
Tillverkningsmaterial
Polyurethan
Tryck max.
8.5 bar
Tryck spräng min.
25.5 bar
Förpackningsstorlek
100 m
Streckkod
298133
Bruttovikt
78,00 Kg
Nettovikt
78,00 Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation
POLYURETANRÖR 12/8 BLÅ 100m på bobin
Produktkatalog
Andra tittar på
Polyamidslang N6x1,5 Svart fettfylld
Artikelnummer:
Minsta beställningskvantitet:
1 m
Polyamidrör PA12, 6/4, Svart, DIN74324, 100m
Artikelnummer:
PA-6/4-100M-S
PA-8/6-100M-S
Polyamidrör PA12, 18/14, DIN73378, Svart 50m
50 m
50 m
PTFE rör, 6/4, Natur 100m
PTFE rör, 6/4, Natur 100m
PTFE-6/4-100M-N
Slangspiral Polyamid 6mm, Utv-R 1/4'', Gul 3m
PA330600328
1 frp
1 frp
Slangsats Spiral, Blåspistol, Serie 320, 6,5x10mm, 4m
1 st
1 st
Polyamidrör PA12, 3/8'', DIN74324/DIN73378, Svart 100m
Polyamidrör PA12, 6/4 Blå, DIN74324, 25m i kartong
PA-6/4-025M-B
PTFE rör, 8/6, Natur 100m
PTFE rör, 8/6, Natur 100m
PTFE-8/6-100M-N
Polyamidslang N6x1,5 Svart
Polyamidslang N6x1,5 Svart
Spiralslang 5x8mm, 4m
Spiralslang 5x8mm, 4m