PA-10/8-025M-S
Förpackningsstorlek:
1 frp
Minsta beställningskvantitet:
1 frp
SE ANDRA VARIANTER
27 varianter
Utvald variant:
PA-10/8-025M-S
Polyamidrör PA12, 10/8, DIN74324, Svart 25m i kartong
Specifikationer
Dimensions and shipping
Modell kod
PA12 1008-25BX NE
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryck max.
16 bar
Package size
Barcode
298212
Gross weight
1.612,00 Kg
Net weight
1.612,00 Kg
Country of origin
ita
Product information
Polyamidrör PA12 10/8 Svart 25m i kartong
Artikel datablad
Others has been looking for
10mm nylonspiral gul 15m
10mm nylonspiral gul 15m
Partnumber:
PA331001528
Package size:
10mm nylonrör blå 25 m
10mm nylonrör blå 25 m
Partnumber:
PA-10/7.5-025M-B
Polyamidrör PA12 Hård, 6/3, DIN73378, Natur 100m
100 m
Polyamidrör PA12, 4/2, ISO1874/DIN73378, Svart 100m
100 m
6/4mm Nylonrör svart 25m
6/4mm Nylonrör svart 25m
PA-6/4-025M-S
AL985 Synflex 1300 1/4
AL985 Synflex 1300 1/4
1 st
Slangsats Spiral, Fast R1/2'', 11x16mm, 8m 11x16 8M
1 st
Polyamidrör Supersoft, 10mm, Grå 25m
PS0610025B
Slangsats Spiral, Svivlande R1/2'', 11x16mm, 4m
BROMSRÖR 18x2 DIN73378 SVART
BROMSRÖR 18x2 DIN73378 SVART
PA-18/14-050M-S
50 m
Hose CLS Polyamid N6x1,5 black - filled with Lubriq
Polyamidrör PA12, 12/9, Blå 25m i kartong
PA-12/9-025M-B
Adaptor knee 45 union 20mm
Adaptor knee 45 union 20mm
FPULH20
Union � 16
Union � 16
FPUC16
Rörförgrening 40mm till 25mm
Rörförgrening 40mm till 25mm