ND65HD22
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
59 varianter
Utvald variant:
ND65HD22
AXELKOPPLING OMT PUMP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Axel diameter
19,05 mm
Axel kilspår
4,76 mm
Diameter utv.
65 mm
Moment nominellt
38.2 daNm
Motoreffekt
6 kW
Märke namn
Hydraspecma
Förpackningsstorlek
Streckkod
191782
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation
AXELKOPPLING OMT PUMP
Tekniska data
Andra tittar på
Rubber lamella for coupling
Rubber lamella for coupling
Artikelnummer:
EGE0
Koblingsdel, 19mm.
Koblingsdel, 19mm.