Mellanstycke SAE-B x B5/100-112 LMC250AFSQ070
…
Läs mer
Artikelnummer:
LMC250AQ070
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
LMC250AQ070
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bultcirkel
215 mm
Bultgänga metrisk
M12
Diameter bulthål
14,0 mm
Diameter fläns
250 mm
Diameter monteringshål
185 mm
Djup
138 mm
Montagetyp
B5
Motor byggstorlek
100, 112 IEC
Märke namn
MP Filtri
Pumpgrupp
SAE-B
Recess mot motor
180 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C