Højtryksfilterelement - FHP - 25my absolut - HP0652-A25-A-N
Artikelnummer:
HP0652A25AN
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Diameter hål
25 mm
Diameter utv.
47 mm
Filtrering
Absolut
Filtreringsgrad
25 my
Flödeshastighet nominell LMin
82 lpm
Modell kod
HP0652-A25-A-N
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Totallängd
120 mm
Tryck max.
20 bar