FT1251-5-3/8
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
FT1251-5-3/8
Strypbackventil Mässing, Inv-G3/8'' P=210bar
Specifications
Dimensions and shipping
A
G 3/8 BSP
B
13 mm
C
64,5 mm
CH
22 mm
D
69 mm
Dimension F
27 mm
E
7 mm
Flödeshastighet nominell LMin
30 lpm
G
12,5 mm
Gänga
G 3/8 BSP
H
M20x1
L
15 mm
Märke namn
Tognella
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Mässing
Tryck max.
210 bar