DSLK40213213PA
Förpackningsstorlek:
25 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
DSLK40213213PA
Rörklamma Ø21.3mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polyamid
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
1
Bredd
30 mm
D1
21,3 mm
DIN storlek
4
Diameter rör
21,3 mm
Färg
Svart
Grupp Stauff
4D
Märke namn
DIN 3015 part 3
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polyamid
Typ
Profilerad
d2
21,3 mm
Förpackningsstorlek
25 par
Streckkod
249535
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Måttskiss
Länkar
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
Täckplatta 12.7-18mm, DIN305 Dubbla Serien
Partnumber:
GD2D
Package size:
25 st
Rörklamma Komplett Ø12mm DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Partnumber:
SP11212PPGDAS
Package size:
1 st
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Dubbla Serien
SP3D
25 st
Rörklamma Ø12mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
DSLK11212PP
Rörklamma Ø16mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
DSLK21616PP
SP5D
Rörklamma Ø18mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Rörklamma Komplett Ø 8mm, DIN3015 Dubbla Serien, Syrafast
10808PPGDAS-SY
1 st
GD3D
Rörklamma Komplett Ø22mm DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
SP32222PPGDAS
Min. order quantity is:
Rörklamma Komplett Ø20mm DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Min. order quantity is:
Svetsplatta 6-12mm, DIN3015 Dubbla Serien
SP1D
SP2D
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Dubbla Serien, Rostfri
SP3D-RO
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Dubbla Serien
GD1D
DSLK21818PPG
1 par
Rörklamma Ø15mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
DSLK21515PPG
Rörklamma Komplett Ø16mm DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø28mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø25mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø35mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
10 par
Rörklamma Komplett Dubbel Ø 19mm, Lätta serien, Syrafast
SP31919PPGDAS-SY
Rörklamma Ø22mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Täckplatta 12.7-18mm, DIN305 Dubbla Serien, Syrafast
GD2D-SY
SP4D
Rörklamma Ø20mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
SP11212PPGGDAS
SP21616PPGGDAS
Rörklamma Ø14mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø42mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen