DFS100SS
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
5 variants
Chosen variant:
DFS100SS
Slangansl. med fläns DISAFLOW 4" 100mm Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Märke namn
Hydraspecma
Slangdimension
4 "
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Package size
Barcode
434413
Gross weight
1,00 Kg
Net weight
1,00 Kg
Country of origin
fin
Product information
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
Hose coupling Disab DFV
Hose coupling Disab DFV
Partnumber:
DFV150L
DFV-hitsattava liitin 4"
DFV-hitsattava liitin 4"
Partnumber:
DFV100
KRK-letkunkiristin 4"
KRK-letkunkiristin 4"
KRK116-106
Hose coupling Disab KRK
Hose coupling Disab KRK
KRK116-106
Hose coupling Disab DFS
Hose coupling Disab DFS
DFS076
DFB-tulppa 4"
DFB-tulppa 4"
DFB100
Hose coupling Disab DFB
Hose coupling Disab DFB
DFB200
DFS-letkuliitin 3"
DFS-letkuliitin 3"
DFS076
DVR-vesijäähdytysrengas 6"
DVR-vesijäähdytysrengas 6"
DVR150
DFV-hitsattava liitin 8"
DFV-hitsattava liitin 8"
DFV200
DFV-hitsattava liitin 6"
DFV-hitsattava liitin 6"
DFV150L
DFV-hitsattava liitin 6"
DFV-hitsattava liitin 6"
DFV150
DFV-hitsattava liitin 6"
DFV-hitsattava liitin 6"
DFV150SS
KRK-letkunkiristin 6"
KRK-letkunkiristin 6"
DFS-letkuliitin 6"
DFS-letkuliitin 6"
DFS150
DFS-letkuliitin 5"
DFS-letkuliitin 5"
DFS125
DFK-liitospanta 3"-4"
DFK-liitospanta 3"-4"
DFK100SS
DFK-liitospanta 5"-6"
DFK-liitospanta 5"-6"
DFK150SS
DFK-liitospanta 5"-6"
DFK-liitospanta 5"-6"
DFK150
DFK-liitospanta 8"
DFK-liitospanta 8"
DFK200
DFB-tulppa 6"
DFB-tulppa 6"
DFB150SS
DFB-tulppa 8"
DFB-tulppa 8"
DFB200
DFT-tiiviste 8"
DFT-tiiviste 8"
DFT200
DFT-tiiviste 5" ja 6"
DFT-tiiviste 5" ja 6"
DFT150
DFS-letkuliitin 8"
DFS-letkuliitin 8"
DFS200
Hose coupling Disab DFT
Hose coupling Disab DFT
DFT150
DFY-Y jakohaara 6"/2x6"
DFY-Y jakohaara 6"/2x6"
DFY150/2X150
DFU-supistusliitin 6"->4"
DFU-supistusliitin 6"->4"
DFU150/100SS
Hose coupling Disab DFU
Hose coupling Disab DFU
DFU150/100SS
DFU-supistusliitin 6"->4"
DFU-supistusliitin 6"->4"