BA-056-060
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
BA-056-060
Hylsa i stål
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
56 mm
Diameter udvendig
60 mm
Længde
50 mm