BA-037-040
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
BA-037-040
Hylsa i stål
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
37 mm
Diameter utv.
40 mm
Längd
38 mm