4722-35-20-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
32 varianter
Utvald variant:
4722-35-20-SY
Pressnippel rak DKOL M45x2 SL1.1/4" Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
35 mm
HEX 1
50 mm
L
92 mm
L1
54,5 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
50 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
R1
M45x2
Serie
L
Slangdimension
1.1/4 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
0 °
Åtdragning moment
100 Nm
ØC
26 mm
ØD
26 mm